Biz Kimiz


2018 yılında hayata geçirdiğimiz etkinlikgo.com ile sanat severlerin etkinliklere daha hızlı ulaşması, daha hızlı bilet alabilmesi hedefiyle çıktığımız yolda Alanında uzman Dijital E-iş Geliştirme uzmanları, Etkinlik Yöneticileri ve Editörler ile etkinlik sektörüne yepyeni bir bakış açısı katarak ilerliyoruz.

Etkinlikgo.com bir bilet satış portalından ileride ülke geneline yayılmış etkinlikleri etkinliklere ilgi duyan kişilerle buluşturuyor. Profesyonel bir alt yapı ile sistemimizde yer alan kullanıcılar; sosyal medya ve sistemimizde gerçekleştirdiği aktiviteler kaydediliyor ve her kullanıcının bir kitle analizi üretiliyor. Bu sayede sistemimizdeki her bireyin nasıl bir etkinlikten hoşlandığını, hangi tarz etkinliklere ilgi duyduğunu anlayabiliyoruz ve kullanıcılarımıza ilgi duyabileceği etkinliklerin duyurularını gerçekleştiriyoruz.

Koltuğunu Seç – Tek Adımda Öde ve Biletini al uygulaması ile çok kısa bir sürede işlemleri tamamlama olanağına sahip sistemimizde kullanıcılarımız gereksiz adımlara maruz kalmadan işlemlerini tamamlama imkanı buluyor.

Şirket yapımız ülkemizin önde gelen Dijital İş Geliştirme ve Dijital Pazarlama uzmanlarının bir araya geldiği bir atmosferde olduğundan çağımızın ihtiyaçlarına hızla yanıt veriyoruz.

Etkinlikgo.com gerek bilet alan kullanıcılar ve gerekse etkinlik biletlerinin sistemimizde satışını sunan Yapım ve organizasyon şirketleri için hızlı, güvenli ve kolay bir sistem olma özelliği taşımaktadır.